architecture-bathroom-contemporary-280209
Przez ostatnich kilka lat można zaobserwować fascynację tańszymi i łatwiej dostępnymi produktami, w tym także z branży łazienkowej, to niezmiennie od wielu lat standardowym elementem wyposażenia łazienek w obiektach największych sieci hotelowych i restauracji jest armatura łazienkowa wykonana z najwyższej jakości materiałów, zawierająca stosowne atesty i certyfikaty.
Uwzględniając wysoką jakość produktów EMKA Łazienki proponuje swoim Klientom wyjątkowo korzystną, również pod względem finansowym ofertę zakupów, a także współpracy w zakresie ewentualnego serwisu oraz konserwacji armatury łazienkowej.

Producenci

Ciekawe rozwiązania proponowane przez wielu wiodących producentów armatury sanitarnej, w tym m.in. Cersanit, Koło, Sanplast, Hansgrohe, Roca, Kludi, Grohe, ułatwią Państwu proces kształtowania przestrzeni łazienkowej ze szczególnym uwzględnieniem możliwości zastosowania systemów podtynkowych oraz zestawów montażowych do podwieszanej ceramiki łazienkowej.

Oprócz atrakcyjnych propozycji ceramiki, kabin prysznicowych, wanien oraz mebli proponuję Nowym Klientom montaż w cenie zakupionej armatury łazienkowej.

Ponadto oferujemy we współpracy z wieloma producentami jak i klientami szereg usług specjalnych:

  • SERWIS ARMATURY ŁAZIENKOWEJ RENOMOWANYCH FIRM
  • PROFESJONALNE DORADZTWO
  • MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CZĘŚCI ZAMIENNYCH
  • INDYWIDUALNE WARUNKI WSPÓŁPRACY
  • SZYBKI CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
  • ANALIZA POTRZEB KLIENTA

CERAMIKA

Ze względów praktycznych w łazienkach w pokojach hotelowych lub restauracjach EMKA Łazienki proponuje swoim Klientom w szczególności montaż umywalek z tzw. boczną powierzchnią odkładczą. Mogą to być wzory wpuszczone lub do postawienia na blacie lub ze zintegrowanym blatem ceramicznym. Każdy gość hotelu czy restauracji doceni bowiem dodatkową powierzchnię obok umywalki, która ułatwia korzystanie ze stojących tuż obok kosmetyków i przyborów toaletowych.

Zaproponowana przez EMKA Łazienki armatura doda każdej aranżacji nuty nowoczesności, a przede wszystkim luksusu. Szeroki wybór asortymentu w EMKA Łazienki ułatwi skompletowanie idealnie dopasowanego wyposażenia do obowiązującej w hotelu lub restauracji stylistyki.

ŁAZIENKI BEZ BARIER

Dostosowanie istniejących obiektów do potrzeb osób niepełnosprawnych jest stosunkowo trudne, podobnie jak poprawianie nieodpowiedniej aranżacji pomieszczeń, np. łazienek. Jednak funkcjonalna łazienka, nazywana również łazienką bez barier, znacznie ułatwi codzienną toaletę nie tylko poruszającym się na wózkach inwalidzkich, lecz także osobom częściowo lub tymczasowo niepełnosprawnym. W tym zakresie EMKA Łazienki zachęca do zapoznania się z ofertą łazienek przeznaczonych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej w zakładce Łazienki dla osób starszych, o ograniczonej sprawności ruchowej i niepełnosprawnych.